| Key Feature | Bank Equipment Card Reader Anti-skimming Tools Anti Fraud Device |
|---|---|
| Card Capacity | 200 Cards/ Cassette |
| Card Reader | V2CU Card Reader |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequency | 50-60Hz |
| Key Feature | Mixed Banknote Sorter |
|---|---|
| Available Currency | GBP |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Counting Speed | 800-1000 Notes Per Minute |
|---|---|
| Cash Specification | 120×62mm -180×85mm |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Compatibility | Fujitsu ATM Models |
|---|---|
| Used In | Fujitsu Machine |
| Material | High-grade Plastic And Metal |
| Delivery | 2-7 Days After Payment Received |
| Origin Of Place | China |
| Model | Diebold Nixdorf RM4 Series |
|---|---|
| Uesd In | Diebold DN200/DN200V/DN200H/DN450 |
| Description | Diebold Nixdorf AIC ALL IN CASSETTE CONV Push Plate |
| Quality | Brand New |
| Availability | In Stock / Made To Order |
| Packaging Details | Carton |
|---|---|
| Delivery Time | 2 working day |
| Payment Terms | Western Union,T/T |
| Supply Ability | 10000 Pcs for regular stock |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Carton |
|---|---|
| Delivery Time | 2 working day |
| Payment Terms | Western Union,T/T |
| Supply Ability | 10000 Pcs for regular stock |
| Place of Origin | China |
| Part Number | 1750307764 01750301684 01750307764 1750301684 |
|---|---|
| Used In | Diebold Nixdorf DN200/DN200V/DN200H/DN450 |
| Origin | Shunde,Foshan,Guangdong |
| Guarantee | 90 Days |
| Shipment | Express/Sea/Air/Truck |
| Part Number | 01750206619 1750206618 1750206619 01750206618 |
|---|---|
| Used In | Diebold Nixdorf VS Model DN490/DN250A/DN550VA/DN200/DN250/DN450 |
| Origin | Shunde,Foshan,Guangdong |
| Guarantee | 90 Days |
| Shipment | Express/Sea/Air/Truck |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support Online Support |
|---|---|
| Warranty | 90days, 90 Dyas |
| Material | Metal |
| Place Of Original | China |
| Condition | New Generic |