| Key Feature | Bank Equipment Version Sorting Cash Sorter Bill Sorter Machine Money Counting Machine Euro |
|---|---|
| Available Currency | THB VND TWD NPR MMK PHP HKD MOP LAK SGD LKR KHR PKR AUD NZD |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Key Feature | Portable Cash Currency Sorter Machine |
|---|---|
| Available Currency | AUD |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Key Feature | Intelligent Card Issuing Module 200 Cards For Kiosks Retail ATM With Card Reader |
|---|---|
| Card Capacity | 200 Cards/ Cassette |
| Card Reader | V2CU Card Reader |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequency | 50-60Hz |
| Key Feature | ATM Retailer Machine Usage Check Issuing Module Bank Equipment |
|---|---|
| Card Capacity | 200 Cards/ Cassette |
| Card Reader | V2CU Card Reader |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequency | 50-60Hz |
| Key Feature | Bank Use U Key Doogle Issuing Module Equipment ATM Retailer Machine |
|---|---|
| Card Capacity | 200 Cards/ Cassette |
| Card Reader | V2CU Card Reader |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequency | 50-60Hz |
| Key Feature | Intelligent Currency Sorter |
|---|---|
| Available Currency | USD BRL MXN ARS COP VEF PEN CAD CLP CRC, And Etc. |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Key Feature | Two Pocket Cash Sorter |
|---|---|
| Available Currency | KRW |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Key Feature | Dual CIS Denomination Portable Multiple Currencies Money Sorter Machine Factory Offer |
|---|---|
| Available Currency | LAK SGD LKR KHR PKR AUD NZD MVR GHS |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Key Feature | Bank Note Professional Two Pocket Bill Banknote Sorter Money Counter And Cash Currency Sorter |
|---|---|
| Available Currency | TRL EGP YER BHD QAR SGD LKR KHR PKR AUD NZD JOD IRR ILS |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Key Feature | Automatic Banknote Sorter Financial And Retail Fields Cash Sorting Machine |
|---|---|
| Available Currency | BOB MDL SYP AED OMR LBP TRL EGP YER BHD QAR JOD IRR ILS |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |