| Key Feature | Small Money Sorter |
|---|---|
| Available Currency | Euro |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Shipping Port | Guang Zhou |
|---|---|
| Colour | As Picture |
| MOQ | 1 |
| Business Type | Factory |
| Manufacturer | ShenJiang |
| Part Number | 49253616000D 49-253616-000D |
|---|---|
| Model | DN Series |
| Condiction | New And Original |
| Product | Diebold Opteva 5500 PRESENTER FL DRIVE SHAFT 49-253616-000D |
| Shipping | Worldwide Shipping Available Via Expree/Air/Sea |
| Key Feature | Custom Two Pockets Sorter |
|---|---|
| Available Currency | RUB |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Part Number | 01750314096 1750314096 |
|---|---|
| Used In | Diebold Nixdorf DN490/DN250A/DN550VA/DN200/DN250/DN450 |
| Origin | Shunde,Foshan,Guangdong |
| Guarantee | 90 Days |
| Shipment | Express/Sea/Air/Truck |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support Online Support |
|---|---|
| Warranty | 90days, 90 Dyas |
| Material | Metal |
| Place Of Original | China |
| Condition | New Generic |
| Key Feature | MGA USD NIO TND SYP CAF ETB Professional The Bank Mixed Bill Counter Sorter With Detector |
|---|---|
| Available Currency | MGA USD NIO TND SYP CAF ETB |
| Cash Entrance Capacity | 800 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support Online Support |
|---|---|
| Warranty | 90days, 90 Dyas |
| Material | Metal |
| Place Of Original | China |
| Condition | New Generic |
| Key Feature | Windows 10 I5 4GB RAM 500GB HDD CPU PC Core For ATM Machine |
|---|---|
| Card Capacity | 200 Cards/ Cassette |
| Card Reader | V2CU Card Reader |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequency | 50-60Hz |
| Key Feature | Finger Vein Biometric Authentication ATM Recognition Module Bank Use |
|---|---|
| Card Capacity | 200 Cards/ Cassette |
| Card Reader | V2CU Card Reader |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequency | 50-60Hz |