| Key Feature | DZD AZN KRW BWP PKR NGN EURO Mix Currency Banknote Sorter Detector Portable Money Counter Counting Machine |
|---|---|
| Available Currency | DZD AZN KRW BWP PKR NGN EURO |
| Cash Entrance Capacity | 800 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Counting Speed | 800-1000 Notes Per Minute |
|---|---|
| Cash Specification | 120×62mm -180×85mm |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Key Feature | MGA USD NIO TND SYP CAF ETB Professional The Bank Mixed Bill Counter Sorter With Detector |
|---|---|
| Available Currency | KZT MXN AED NPR NZD ALL |
| Cash Entrance Capacity | 800 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support Online Support |
|---|---|
| Warranty | 90days, 90 Dyas |
| Material | Metal |
| Place Of Original | China |
| Condition | New Generic |
| Key Feature | RUB CAD CLP YER MOP MVR NAD Money Value For Fake Money Banknote Counter Cash Counter Machine With Detector |
|---|---|
| Available Currency | RUB CAD CLP YER MOP MVR NAD |
| Cash Entrance Capacity | 800 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Counting Speed | 800-1000 Notes Per Minute |
|---|---|
| Cash Specification | 120×62mm -180×85mm |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Counting Speed | 800-1000 Notes Per Minute |
|---|---|
| Cash Specification | 120×62mm -180×85mm |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Key Feature | Windows 10 I5 4GB RAM 500GB HDD CPU PC Core For ATM Machine |
|---|---|
| Card Capacity | 200 Cards/ Cassette |
| Card Reader | V2CU Card Reader |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequency | 50-60Hz |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support Online Support |
|---|---|
| Warranty | 90days, 90 Dyas |
| Material | Metal |
| Place Of Original | China |
| Condition | New Generic |
| Key Feature | Finger Vein Biometric Authentication ATM Recognition Module Bank Use |
|---|---|
| Card Capacity | 200 Cards/ Cassette |
| Card Reader | V2CU Card Reader |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequency | 50-60Hz |