| Key Feature | Direct Factory Multi Currency 1+1 Two Pockets Bill Note Sorter Machine For Bank Counter Exchange Bureau |
|---|---|
| Available Currency | IQD SAR SYP AED EURO GBP BYN RUB UZS DKK NOK SEK |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Counting Speed | 800-1000 Notes Per Minute |
|---|---|
| Cash Specification | 120×62mm -180×85mm |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Counting Speed | 800-1000 Notes Per Minute |
|---|---|
| Cash Specification | 120×62mm -180×85mm |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Counting Speed | 800-1000 Notes Per Minute |
|---|---|
| Cash Specification | 120×62mm -180×85mm |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Key Feature | Portable Top Loading Bank Note Professional Two Pocket Bill Multi Banknote Sorter Money Counter And Cash Currency Sorter |
|---|---|
| Available Currency | BOB MDL NIO IQD SAR SYP AED OMR LBP TRL EGP YER BHD QAR JOD IRR ILS MYR IDR KRW JPY CNY INR THB VND TWD NPR MMK PHP HKD MOP LAK |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Key Feature | SEK COP LBP USD EUR MZN MAD VEF Money Counting Cash Sorter Currency Counting Machine |
|---|---|
| Available Currency | SEK COP LBP USD EUR MZN MAD VEF |
| Cash Entrance Capacity | 800 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Key Feature | PHP JPY CNY ZWD ZMK ETB Color Screen Banknote Sorting Machine For 95 Countries |
|---|---|
| Available Currency | PHP JPY CNY ZWD ZMK ETB |
| Cash Entrance Capacity | 800 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Counting Speed | 800-1000 Notes Per Minute |
|---|---|
| Cash Specification | 120×62mm -180×85mm |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Counting Speed | 800-1000 Notes Per Minute |
|---|---|
| Cash Specification | 120×62mm -180×85mm |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Key Feature | Portable Cash Currency Sorter Machine |
|---|---|
| Available Currency | AUD |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |