| Key Feature | Intelligent Card Issuing Module 200 Cards For Kiosks Retail ATM With Card Reader |
|---|---|
| Card Capacity | 200 Cards/ Cassette |
| Card Reader | V2CU Card Reader |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequency | 50-60Hz |
| Key Feature | ATM Retailer Machine Usage Check Issuing Module Bank Equipment |
|---|---|
| Card Capacity | 200 Cards/ Cassette |
| Card Reader | V2CU Card Reader |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequency | 50-60Hz |
| Key Feature | Bank Use U Key Doogle Issuing Module Equipment ATM Retailer Machine |
|---|---|
| Card Capacity | 200 Cards/ Cassette |
| Card Reader | V2CU Card Reader |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequency | 50-60Hz |
| Key Feature | Automatic Mix Value Note Cash Sorter Machine For Bank And Exchange Bureau |
|---|---|
| Available Currency | BYN RUB UAH RSD NIO IQD SAR SYP AED OMR LBP TRL EGP PHP HKD MOP LAK SGD LKR KHR PKR AUD NZD |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Key Feature | Mixed Banknote Sorter |
|---|---|
| Available Currency | GBP |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Key Feature | Mixed Currency Sorter |
|---|---|
| Available Currency | DOP |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Key Feature | Intelligent Currency Sorter |
|---|---|
| Available Currency | USD BRL MXN ARS COP VEF PEN CAD CLP CRC, And Etc. |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Key Feature | Professional Dual Pockets Bill Banknote Sorter Dual CIS Multiple Currencies Sorter |
|---|---|
| Available Currency | IQD SAR SYP EURO GBP BYN KRW JPY CNY INR THB VND TWD |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Key Feature | SJ-9100 Two Pocket Sorter Mix Counting Machine Value Counting Machine Fitness |
|---|---|
| Available Currency | UAH RSD KZT UZS DKK NOK SEK MAD CHF KZT UZS DKK NOK SEK MAD CHF HUF |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Key Feature | Mixed Indian Usd Euro Sorter Paper Cash Currency Banknote Money Detector Bill Counter Portable Machine With UV MG IR |
|---|---|
| Available Currency | TZS ZWD AOA DZD MGA ZMK LYD BWP TND NAD KES RWF UGS MZN ETB |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |