| Compatibility | Fujitsu ATM Models |
|---|---|
| Used In | Fujitsu Machine |
| Material | High-grade Plastic And Metal |
| Delivery | 2-7 Days After Payment Received |
| Origin Of Place | China |
| Compatibility | Fujitsu ATM Models |
|---|---|
| Used In | Fujitsu Machine |
| Material | High-grade Plastic And Metal |
| Delivery | 2-7 Days After Payment Received |
| Origin Of Place | China |
| Product Type | ATM Parts |
|---|---|
| Inventory | In Stock |
| Lead Time | 1 Day |
| Installation | Professional Recommended |
| Color | Varies By Part |
| Key Feature | Windows 10 I5 4GB RAM 500GB HDD CPU PC Core For ATM Machine |
|---|---|
| Card Capacity | 200 Cards/ Cassette |
| Card Reader | V2CU Card Reader |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequency | 50-60Hz |
| Packaging Details | Carton |
|---|---|
| Delivery Time | 5-8 working days |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 100 pcs |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Carton |
|---|---|
| Delivery Time | 5-8 working days |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 100 pcs |
| Place of Origin | China |
| Pn | MEI CashFlow Series 7000 5 |
|---|---|
| Shipping Port | Guang Zhou |
| Way Of Freight | DHL,Fedex,EMS,TNT,and So On |
| Keywords | Wincor PC280 2050XE ATM 24V Distributor Power Supply |
| Dimensions | Depends On Specific Part |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support Online Support |
|---|---|
| Warranty | 90days, 90 Dyas |
| Material | Metal |
| Weight | 12kgs/unit |
| Touch Screen Type | 4.3-inch TFT Touch Screen |
| Model Numbers | TMS150XG-10TB |
|---|---|
| Category | ATM Components |
| Status | In Stock |
| Type | ATM Parts |
| Payment Term | Western Union T/T |
| Pn | 01750234996 |
|---|---|
| Shipping Port | Guang Zhou |
| Keywords | Diebold V7 EPP |
| Dimensions | Depends On Specific Part |
| Way Of Freight | DHL,Fedex,EMS,TNT,and So On |