| Key Feature | ATM Retailer Machine Usage Check Issuing Module Bank Equipment |
|---|---|
| Card Capacity | 200 Cards/ Cassette |
| Card Reader | V2CU Card Reader |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequency | 50-60Hz |
| Key Feature | Bank Use U Key Doogle Issuing Module Equipment ATM Retailer Machine |
|---|---|
| Card Capacity | 200 Cards/ Cassette |
| Card Reader | V2CU Card Reader |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequency | 50-60Hz |
| Product Type | ATM Parts |
|---|---|
| Inventory | In Stock |
| Lead Time | 1 Day |
| Installation | Professional Recommended |
| Color | Varies By Part |
| Key Feature | Intelligent Card Issuing Module 200 Cards For Kiosks Retail ATM With Card Reader |
|---|---|
| Card Capacity | 200 Cards/ Cassette |
| Card Reader | V2CU Card Reader |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequency | 50-60Hz |
| Packaging Details | Packaging Details: Neutral package Delivery Details:After payment |
|---|---|
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 10000 Piece/Pieces per Month |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | Wincor |
| Key Feature | MZN SEK MAD COP VEF LBP TRL MMK Banknote Detecting Sorter Bank Note Counting Sorting Machine |
|---|---|
| Available Currency | MZN SEK MAD COP VEF LBP TRL MMK |
| Cash Entrance Capacity | 800 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Pricerange | Varies Depending On Part |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15days |
| Lead Time | 1-5 Days |
| Dimensions | Depends On Specific Part |
| Durability | High |
| Key Feature | BOB GEL HNL MYR SGD XOF DKK Mixed Currency Note Counting Money Counter Banknote Sorter Machine |
|---|---|
| Available Currency | BOB GEL HNL MYR SGD XOF DKK |
| Cash Entrance Capacity | 800 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Key Feature | MGA USD NIO TND SYP CAF ETB Professional The Bank Mixed Bill Counter Sorter With Detector |
|---|---|
| Available Currency | MGA USD NIO TND SYP CAF ETB |
| Cash Entrance Capacity | 800 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Compatibility | Fujitsu ATM Models |
|---|---|
| Used In | Fujitsu Machine |
| Material | High-grade Plastic And Metal |
| Delivery | 2-7 Days After Payment Received |
| Origin Of Place | China |