| After-sales Service Provided | Video Technical Support Online Support |
|---|---|
| Warranty | 90days, 90 Dyas |
| Material | Metal |
| Dimensions | 136x62.5x80mm³ |
| Rated Voltage | 220V/50Hz |
| Key Feature | ATM Retailer Machine Usage Check Issuing Module Bank Equipment |
|---|---|
| Card Capacity | 200 Cards/ Cassette |
| Card Reader | V2CU Card Reader |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequency | 50-60Hz |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support Online Support |
|---|---|
| Warranty | 90days, 90 Dyas |
| Place Of Original | China |
| Condition | New Generic |
| Color | As Pictures |
| Counting Speed | 800-1000 Notes Per Minute |
|---|---|
| Cash Specification | 120×62mm -180×85mm |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Key Feature | Intelligent Card Issuing Module 200 Cards For Kiosks Retail ATM With Card Reader |
|---|---|
| Card Capacity | 200 Cards/ Cassette |
| Card Reader | V2CU Card Reader |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequency | 50-60Hz |
| Warrenty | 90 Days |
|---|---|
| Part Number | 175173205 |
| Condtion | New Original |
| Application | ATM |
| Installation | Professional Recommended |
| Lead Time | 1-5 Days |
|---|---|
| Stock | In Stock |
| Pricerange | Varies Depending On Part |
| Port | Guangdong |
| Delivery Time | 3-15days |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 30 working days |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 100 pcs/month |
| Place of Origin | China |
| Key Feature | GBP CHF PEN EGP HKD INR LYD Popular Selling 2 CIS Multi-currency Sorter Bill Counting Machine |
|---|---|
| Available Currency | GBP CHF PEN EGP HKD INR LYD |
| Cash Entrance Capacity | 800 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Key Feature | BOB GEL HNL MYR SGD XOF DKK Mixed Currency Note Counting Money Counter Banknote Sorter Machine |
|---|---|
| Available Currency | BOB GEL HNL MYR SGD XOF DKK |
| Cash Entrance Capacity | 800 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |