| Used In | Diebold Nixdorf Opteva Series/CMD V6A |
|---|---|
| Inventory | In Stock |
| Lead Time | 1 Day |
| Keyword | 1750354977 ATM Parts Diebold Nixdorf MULTI-MEDIA CSET SEC UNIV ACTIVDISPENSE 01750354977 |
| Installation | Professional Recommended |
| Counting Speed | 800-1000 Notes Per Minute |
|---|---|
| Cash Specification | 120×62mm -180×85mm |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Counting Speed | 800-1000 Notes Per Minute |
|---|---|
| Cash Specification | 120×62mm -180×85mm |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Application | ATM |
|---|---|
| Used For | Wincor Card Reader Chip |
| Warrenty | 90 Days |
| Condtion | New Original |
| Touch Screen Type | NO |
| Brand | Giesecke+Devrien |
|---|---|
| Used In | G+D BPS C5 |
| Dec. | TIMING BELTPULLEY 20GMTR |
| Manufacturer | Giesecke+Devrient/OEM China |
| Part Number | 509630/509630001 |
| Manufacturer | Giesecke+Devrient |
|---|---|
| Used For | G+D BPS C5 Sorter Machine |
| Dec | SPUR GEAR 16T W6 ASSY 514733 |
| Dimensions | Dependent On Specific Accessory |
| Color | Standar |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support Online Support |
|---|---|
| Warranty | 90days, 90 Dyas |
| Material | Metal |
| Place Of Original | China |
| Condition | New Generic |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support Online Support |
|---|---|
| Warranty | 90days, 90 Dyas |
| Material | Metal |
| Dimensions | 136x62.5x80mm³ |
| Rated Voltage | 220V/50Hz |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support Online Support |
|---|---|
| Warranty | 90days, 90 Dyas |
| Material | Metal |
| Place Of Original | China |
| Condition | New Generic |
| Key Feature | Bank Use U Key Doogle Issuing Module Equipment ATM Retailer Machine |
|---|---|
| Card Capacity | 200 Cards/ Cassette |
| Card Reader | V2CU Card Reader |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequency | 50-60Hz |