| Key Feature | Mixed Currency Sorter |
|---|---|
| Available Currency | DOP |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Key Feature | Intelligent Card Issuing Module 200 Cards For Kiosks Retail ATM With Card Reader |
|---|---|
| Card Capacity | 200 Cards/ Cassette |
| Card Reader | V2CU Card Reader |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequency | 50-60Hz |
| Key Feature | MGA USD NIO TND SYP CAF ETB Professional The Bank Mixed Bill Counter Sorter With Detector |
|---|---|
| Available Currency | KZT MXN AED NPR NZD ALL |
| Cash Entrance Capacity | 800 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Pn | KD11070-C521 |
|---|---|
| Shipping Port | Guang Zhou |
| Keywords | Fujitsu CDU Cash Dispenser Unit |
| Dimensions | Depends On Specific Part |
| Way Of Freight | DHL,Fedex,EMS,TNT,and So On |
| Pn | Fujitsu G60A |
|---|---|
| Shipping Port | Guang Zhou |
| Keywords | Fujitsu G60A Multi-Cassette Currency Recycling Module |
| Dimensions | Depends On Specific Part |
| Way Of Freight | DHL,Fedex,EMS,TNT,and So On |
| Pn | NMD 100 Dispenser 4 Cassette And 1 Reject |
|---|---|
| Shipping Port | Guang Zhou |
| Keywords | NMD |
| Dimensions | Depends On Specific Part |
| Way Of Freight | DHL,Fedex,EMS,TNT,and So On |
| Key Feature | PHP JPY CNY ZWD ZMK ETB Color Screen Banknote Sorting Machine For 95 Countries |
|---|---|
| Available Currency | PHP JPY CNY ZWD ZMK ETB |
| Cash Entrance Capacity | 800 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support, Field Installation, Commissioning And Training, Field Maintenance And Repair Service, Online Support |
|---|---|
| Warranty | 90 DAYS, 90 Days |
| Material | 1, Plastic |
| Capacity | 1 |
| Operation System | 1 |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support, Online Support |
|---|---|
| Warranty | 90 Days, 90days |
| Material | Electronics Components |
| Capacity | None |
| Operation System | None |
| Pn | 009002326 |
|---|---|
| Shipping Port | Guang Zhou |
| Produce Name | NCR ATM PARTCard ReaderContact Set IC Module Head |
| Manufacturer | ShenJiang |
| Part Number | 009002326 |