| Key Feature | Denomination Money Sorter Machine |
|---|---|
| Available Currency | DOP |
| Speed | 800pcs/min (Typical) |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Key Feature | ATM Retailer Machine Usage Check Issuing Module Bank Equipment |
|---|---|
| Card Capacity | 200 Cards/ Cassette |
| Card Reader | V2CU Card Reader |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequency | 50-60Hz |
| Key Feature | Bank Use U Key Doogle Issuing Module Equipment ATM Retailer Machine |
|---|---|
| Card Capacity | 200 Cards/ Cassette |
| Card Reader | V2CU Card Reader |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequency | 50-60Hz |
| Cassette Capacity | 600/900/1200/2200 Notes |
|---|---|
| Key Words | CPI Parts |
| Noiselevel | < 60 DB |
| Operatingtemperature | 0°C To 40°C |
| Operation System | No |
| Cassette Capacity | 600/900/1200/2200 Notes |
|---|---|
| Key Words | CPI Parts |
| Noiselevel | < 60 DB |
| Operatingtemperature | 0°C To 40°C |
| Operation System | No |
| Counting Speed | 800-1000 Notes Per Minute |
|---|---|
| Cash Specification | 120×62mm -180×85mm |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Key Feature | Mixed Indian Usd Euro Sorter Paper Cash Currency Banknote Money Detector Bill Counter Portable Machine With UV MG IR |
|---|---|
| Available Currency | TZS ZWD AOA DZD MGA ZMK LYD BWP TND NAD KES RWF UGS MZN ETB |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Key Feature | DZD AZN KRW BWP PKR NGN EURO Mix Currency Banknote Sorter Detector Portable Money Counter Counting Machine |
|---|---|
| Available Currency | DZD AZN KRW BWP PKR NGN EURO |
| Cash Entrance Capacity | 800 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Key Feature | MZN SEK MAD COP VEF LBP TRL MMK Banknote Detecting Sorter Bank Note Counting Sorting Machine |
|---|---|
| Available Currency | MZN SEK MAD COP VEF LBP TRL MMK |
| Cash Entrance Capacity | 800 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Key Feature | Professional Dual Pockets Bill Banknote Sorter Dual CIS Multiple Currencies Sorter |
|---|---|
| Available Currency | IQD SAR SYP EURO GBP BYN KRW JPY CNY INR THB VND TWD |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |