| Key Feature | ATM Retailer Machine Usage Check Issuing Module Bank Equipment |
|---|---|
| Card Capacity | 200 Cards/ Cassette |
| Card Reader | V2CU Card Reader |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequency | 50-60Hz |
| Key Feature | Bank Use U Key Doogle Issuing Module Equipment ATM Retailer Machine |
|---|---|
| Card Capacity | 200 Cards/ Cassette |
| Card Reader | V2CU Card Reader |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequency | 50-60Hz |
| Key Feature | Finger Vein Biometric Authentication ATM Recognition Module Bank Use |
|---|---|
| Card Capacity | 200 Cards/ Cassette |
| Card Reader | V2CU Card Reader |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequency | 50-60Hz |
| Packaging Details | Carton |
|---|---|
| Delivery Time | 2 working day |
| Payment Terms | Western Union,T/T |
| Supply Ability | 10000 Pcs for regular stock |
| Place of Origin | China |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support Online Support |
|---|---|
| Warranty | 90days, 90 Dyas |
| Place Of Original | China |
| Condition | New Generic |
| Color | As Pictures |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support Online Support |
|---|---|
| Warranty | 90days, 90 Dyas |
| Place Of Original | China |
| Condition | New Generic |
| Color | As Pictures |
| Packaging Details | Carton |
|---|---|
| Delivery Time | 2 working day |
| Payment Terms | Western Union,T/T |
| Supply Ability | 10000 Pcs for regular stock |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Carton |
|---|---|
| Delivery Time | 2 working day |
| Payment Terms | Western Union,T/T |
| Supply Ability | 10000 Pcs for regular stock |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Carton |
|---|---|
| Delivery Time | 2 working day |
| Payment Terms | Western Union,T/T |
| Supply Ability | 10000 Pcs for regular stock |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Carton |
|---|---|
| Delivery Time | 2 working day |
| Payment Terms | Western Union,T/T |
| Supply Ability | 10000 Pcs for regular stock |
| Place of Origin | China |