| After-sales Service Provided | Video Technical Support, Free Spare Parts, Field Installation, Commissioning And Training, Field Maintenance And Repair Service, Online Support |
|---|---|
| Warranty | Unavailable |
| Material | No, Plastic And Mental |
| Capacity | No |
| Operation System | No |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support, Free Spare Parts, Field Installation, Commissioning And Training, Field Maintenance And Repair Service, Online Support |
|---|---|
| Warranty | Unavailable, 90 Days |
| P/N | 1750105988 |
| Payment | T.Western Union.Paypal |
| Brand | Wincor Nixdorf |
| Stock | In Stock |
|---|---|
| Pricerange | Varies Depending On Part |
| Port | Guangdong |
| Delivery Time | 3-15days |
| Lead Time | 1-5 Days |
| Compatibility | Fujitsu ATM Models |
|---|---|
| Used In | Fujitsu Machine |
| Material | High-grade Plastic And Metal |
| Delivery | 2-7 Days After Payment Received |
| Origin Of Place | China |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support, Online Support |
|---|---|
| Warranty | 90days |
| Material | 1, Plastic |
| Capacity | 1 |
| Operation System | 1 |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support, Free Spare Parts, Field Installation, Commissioning And Training, Field Maintenance And Repair Service, Online Support |
|---|---|
| Warranty | 90 Days |
| Material | 1 |
| Capacity | 1 |
| Operation System | 1 |
| Condtion | New Original/ New Generic/ Refurbished |
|---|---|
| Condition | New Original |
| Quality | New Original |
| Payment | TT.Western Union.Paypal.money Gram |
| Data Format | Bmp、txt、jpg、fsn |
| Used In | Diebold Nixdorf Opteva Series |
|---|---|
| Inventory | In Stock |
| Lead Time | 1 Day |
| Keyword | 00103334001W ATM Parts Diebold Nixdorf Opteva Locking Divert Cassette With Key 00-103334-001W |
| Installation | Professional Recommended |
| Key Feature | Intelligent Card Issuing Module 200 Cards For Kiosks Retail ATM With Card Reader |
|---|---|
| Card Capacity | 200 Cards/ Cassette |
| Card Reader | V2CU Card Reader |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequency | 50-60Hz |
| Key Feature | Windows 10 I5 4GB RAM 500GB HDD CPU PC Core For ATM Machine |
|---|---|
| Card Capacity | 200 Cards/ Cassette |
| Card Reader | V2CU Card Reader |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequency | 50-60Hz |