| Pn | 0090009159 |
|---|---|
| Shipping Port | Guang Zhou |
| Keywords | Wincor PC280 2050XE ATM 24V Distributor Power Supply |
| Produce Name | Wincor PC280 2050XE ATM 24V Distributor Power Supply Unit |
| Way Of Freight | DHL,Fedex,EMS,TNT,and So On |
| Color | As Picture |
|---|---|
| Dimensions | Varies By Component |
| Stock Status | In Stock |
| Operation System | 1 |
| Shipping | By Airplane/By Express/By Sea |
| Warranty | 1 Year Limited Warranty |
|---|---|
| Power | N |
| Stock Status | In Stock |
| Installation | Professional Installation Recommended |
| Delivery | 2-15 Days |
| Warranty | 1 Year Limited Warranty |
|---|---|
| Productname | OKI ATM Parts |
| Model | 6040W |
| Power | N |
| Delivery | 2-15 Days |
| Shipping Port | Guang Zhou |
|---|---|
| Trade Term | EXW |
| Type | Parts |
| MOQ | 1 |
| Colour | As Picture |