| Pn | Fujitsu G60A |
|---|---|
| Shipping Port | Guang Zhou |
| Keywords | Fujitsu G60A Multi-Cassette Currency Recycling Module |
| Dimensions | Depends On Specific Part |
| Way Of Freight | DHL,Fedex,EMS,TNT,and So On |
| Pn | NMD 100 Dispenser 4 Cassette And 1 Reject |
|---|---|
| Shipping Port | Guang Zhou |
| Keywords | NMD |
| Dimensions | Depends On Specific Part |
| Way Of Freight | DHL,Fedex,EMS,TNT,and So On |
| Key Feature | Professional Dual Pockets Bill Banknote Sorter Dual CIS Multiple Currencies Sorter |
|---|---|
| Available Currency | IQD SAR SYP EURO GBP BYN KRW JPY CNY INR THB VND TWD |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support Online Support |
|---|---|
| Warranty | 90days, 90 Dyas |
| Material | Metal |
| Weight | 12kgs/unit |
| Touch Screen Type | 4.3-inch TFT Touch Screen |
| Key Feature | Mixed Currency Sorter |
|---|---|
| Available Currency | DOP |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support Online Support |
|---|---|
| Warranty | 90days, 90 Dyas |
| Material | Metal |
| Place Of Original | China |
| Condition | New Generic |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support Online Support |
|---|---|
| Warranty | 90days, 90 Dyas |
| Material | Metal |
| Weight | 12kgs/unit |
| Touch Screen Type | 4.3-inch TFT Touch Screen |
| Pn | 49248086000A |
|---|---|
| Shipping Port | Guang Zhou |
| Keywords | Diebold 5500 Stacker Roller Shaft |
| Dimensions | Depends On Specific Part |
| Way Of Freight | DHL,Fedex,EMS,TNT,and So On |
| Pn | KD03300-C100 |
|---|---|
| Shipping Port | Guang Zhou |
| Keywords | Fujitsu F510 Top Unit |
| Dimensions | Depends On Specific Part |
| Way Of Freight | DHL,Fedex,EMS,TNT,and So On |
| Pn | 49255908000F |
|---|---|
| Shipping Port | Guang Zhou |
| Keywords | Diebold CAMERA USB BACK CONNECTOR |
| Dimensions | Depends On Specific Part |
| Way Of Freight | DHL,Fedex,EMS,TNT,and So On |