| Key Feature | 2 Pockets Professional Cash Counting Mixed Cash Counting Machine Note Detection Dual Display Bank Sorter |
|---|---|
| Available Currency | RUB UAH IQD SAR SYP AED OMR LBP TRL EGP YER BHD QAR JOD IRR ILS MYR |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Key Feature | Fake Money Detector Discriminator 2 Pocket Value Counter And Sorter Mixed Denomination Money Counting Machine |
|---|---|
| Available Currency | EUR/USD/GBP/RUB/CNY/BRL/INR/THB |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Key Feature | Bill Counter Portable Banknote Counting Counterfeit Note Detector Multi Currency Money Counting Machine With Competitive Price |
|---|---|
| Available Currency | RSD KZT UZS DKK NOK SEK MAD CHF HUF NIO IQD SAR SYP AED OMR LBP TRL EGP |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Counting Speed | 800-1000 Notes Per Minute |
|---|---|
| Cash Specification | 120×62mm -180×85mm |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Key Feature | UV MG IR Currency Detector Money Sorter Machine Cash Counting Machine Mixed Banknote Sorter |
|---|---|
| Available Currency | MXN ARS COP VEF PEN CAD CLP |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Key Feature | Two Pockets Banknote Sorter Mix Value Money Sorter Machine AZN USD BRL MXN ARS COP VEF PEN CAD CLP CRC Counting Machine |
|---|---|
| Available Currency | AZN USD BRL MXN ARS COP VEF PEN CAD CLP CRC |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Counting Speed | 800-1000 Notes Per Minute |
|---|---|
| Cash Specification | 120×62mm -180×85mm |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Key Feature | IR Image Bank Money Counter Banknote Sorter Value Cash Sorting Machine |
|---|---|
| Available Currency | BOB MDL NIO IQD SAR SYP AED OMR LBP TRL EGP YER BHD QAR JOD IRR ILS MYR IDR KRW JPY CNY |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Key Feature | Portable Top Loading Bank Note Professional Two Pocket Bill Multi Banknote Sorter Money Counter And Cash Currency Sorter |
|---|---|
| Available Currency | BOB MDL NIO IQD SAR SYP AED OMR LBP TRL EGP YER BHD QAR JOD IRR ILS MYR IDR KRW JPY CNY INR THB VND TWD NPR MMK PHP HKD MOP LAK |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Counting Speed | 800-1000 Notes Per Minute |
|---|---|
| Cash Specification | 120×62mm -180×85mm |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |