| Part Number | 01750314096 1750314096 |
|---|---|
| Used In | Diebold Nixdorf DN490/DN250A/DN550VA/DN200/DN250/DN450 |
| Origin | Shunde,Foshan,Guangdong |
| Guarantee | 90 Days |
| Shipment | Express/Sea/Air/Truck |
| Compatibility | Fujitsu ATM Models |
|---|---|
| Used In | Fujitsu Machine |
| Material | High-grade Plastic And Metal |
| Delivery | 2-7 Days After Payment Received |
| Origin Of Place | China |
| Key Feature | Windows 10 I5 4GB RAM 500GB HDD CPU PC Core For ATM Machine |
|---|---|
| Card Capacity | 200 Cards/ Cassette |
| Card Reader | V2CU Card Reader |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequency | 50-60Hz |
| Series | Fujitsu F56 |
|---|---|
| Size | Standard/Customized |
| Durability | High |
| Used In | For Gaming Machine /Cash Out Machine |
| Reject Bill Capacity | Approx. 500 Bills |
| Used In | Diebold Nixdorf Opteva Series/CMD V6A |
|---|---|
| Inventory | In Stock |
| Lead Time | 1 Day |
| Keyword | 1750354977 ATM Parts Diebold Nixdorf MULTI-MEDIA CSET SEC UNIV ACTIVDISPENSE 01750354977 |
| Installation | Professional Recommended |
| Product Type | ATM Parts |
|---|---|
| Inventory | In Stock |
| Lead Time | 1 Day |
| Keyword | C4060 Escrow Reel Storage Fix Installed Escrow Module Control Board |
| Installation | Professional Recommended |
| Product Type | ATM Parts |
|---|---|
| Inventory | In Stock |
| Lead Time | 1 Day |
| Keyword | DN200 CAS Recycling Cassette Secure 1750305094 01750305094 |
| Installation | Professional Recommended |
| Compatibility | Fujitsu ATM Models |
|---|---|
| Used In | Fujitsu Machine |
| Material | High-grade Plastic And Metal |
| Delivery | 2-7 Days After Payment Received |
| Origin Of Place | China |
| Model | Diebold Nixdorf RM4 Series |
|---|---|
| Uesd In | Diebold DN200/DN200V/DN200H/DN450 |
| Description | Diebold Nixdorf AIC ALL IN CASSETTE CONV Push Plate |
| Quality | Brand New |
| Availability | In Stock / Made To Order |
| Size | Standard |
|---|---|
| Customersupport | Provided By Diebold Or Authorized Dealers |
| Place Of Original | China |
| Qality | Original, Refurbished, Generic |
| Weight | 0.5 |