| Key Feature | Intelligent Card Issuing Module 200 Cards For Kiosks Retail ATM With Card Reader |
|---|---|
| Card Capacity | 200 Cards/ Cassette |
| Card Reader | V2CU Card Reader |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequency | 50-60Hz |
| Support Currency | 100+ Like MYR NLG BEF IEP FRF CLP EUR LBP JOD NZD CSK |
|---|---|
| Max. Bill Counting Speed | 1,300 Per Min. |
| Hopper Capacity | 250 Bills |
| Stacker Capacity | 200 Bills |
| Display | High-Resolution LCD |
| Key Feature | Windows 10 I5 4GB RAM 500GB HDD CPU PC Core For ATM Machine |
|---|---|
| Card Capacity | 200 Cards/ Cassette |
| Card Reader | V2CU Card Reader |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequency | 50-60Hz |
| Key Feature | SJ-9100 Two Pocket Sorter Mix Counting Machine Value Counting Machine Fitness |
|---|---|
| Available Currency | UAH RSD KZT UZS DKK NOK SEK MAD CHF KZT UZS DKK NOK SEK MAD CHF HUF |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Key Feature | Finger Vein Biometric Authentication ATM Recognition Module Bank Use |
|---|---|
| Card Capacity | 200 Cards/ Cassette |
| Card Reader | V2CU Card Reader |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequency | 50-60Hz |
| Key Feature | Bank Equipment Card Reader Anti-skimming Tools Anti Fraud Device |
|---|---|
| Card Capacity | 200 Cards/ Cassette |
| Card Reader | V2CU Card Reader |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequency | 50-60Hz |