| Key Feature | PHP JPY CNY ZWD ZMK ETB Color Screen Banknote Sorting Machine For 95 Countries |
|---|---|
| Available Currency | PHP JPY CNY ZWD ZMK ETB |
| Cash Entrance Capacity | 800 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Counting Speed | 800-1000 Notes Per Minute |
|---|---|
| Cash Specification | 120×62mm -180×85mm |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Key Feature | Exchange Bureau Cash Sorter |
|---|---|
| Available Currency | AUD |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Key Feature | Two Pockets Hopper Cash Sorter Machine |
|---|---|
| Available Currency | JOD IRR ILS MYR IDR KRW JPY CNY INR, And Etc. |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Key Feature | Intelligent Currency Sorter |
|---|---|
| Available Currency | USD BRL MXN ARS COP VEF PEN CAD CLP CRC, And Etc. |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Key Feature | UV MG IR Currency Detector Money Sorter Machine Cash Counting Machine Mixed Banknote Sorter |
|---|---|
| Available Currency | MXN ARS COP VEF PEN CAD CLP |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Key Feature | Two Pocket Bill Counter Money Sorter Machine Sorting Machine Cash Currency Counting And Automatic Note Banknote Sorter |
|---|---|
| Available Currency | ZWD AOA DZD RUB UAH RSD KZT SAR SYP AED OMR LBP |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Key Feature | RUB KZT CAD MXN CLP AED Mixed Foreign Currency Sorter Machine Banknote Counter |
|---|---|
| Available Currency | RUB KZT CAD MXN CLP AED |
| Cash Entrance Capacity | 800 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Counting Speed | 800-1000 Notes Per Minute |
|---|---|
| Cash Specification | 120×62mm -180×85mm |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Counting Speed | 800-1000 Notes Per Minute |
|---|---|
| Cash Specification | 120×62mm -180×85mm |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |