| Counting Speed | 800-1000 Notes Per Minute |
|---|---|
| Cash Specification | 120×62mm -180×85mm |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Key Feature | UAS HUF CRC QAR LAK GHS KES Cash Counter Suitable For 95 Currencies Bank Usage Desk Design Money Sorter |
|---|---|
| Available Currency | UAS HUF CRC QAR LAK GHS KES |
| Cash Entrance Capacity | 800 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Counting Speed | 800-1000 Notes Per Minute |
|---|---|
| Cash Specification | 120×62mm -180×85mm |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Key Feature | Portable Top Loading Bank Note Professional Two Pocket Bill Multi Banknote Sorter Money Counter And Cash Currency Sorter |
|---|---|
| Available Currency | BOB MDL NIO IQD SAR SYP AED OMR LBP TRL EGP YER BHD QAR JOD IRR ILS MYR IDR KRW JPY CNY INR THB VND TWD NPR MMK PHP HKD MOP LAK |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Key Feature | Bank Note Professional Two Pocket Bill Banknote Sorter Money Counter And Cash Currency Sorter |
|---|---|
| Available Currency | TRL EGP YER BHD QAR SGD LKR KHR PKR AUD NZD JOD IRR ILS |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Counting Speed | 800-1000 Notes Per Minute |
|---|---|
| Cash Specification | 120×62mm -180×85mm |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Key Feature | MZN MAD VEF TRL PHP CNY ZMK Wholesale Powerful Multi-Currency Value Count Currency Sorter |
|---|---|
| Available Currency | MZN MAD VEF TRL PHP CNY ZMK |
| Cash Entrance Capacity | 800 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Counting Speed | 800-1000 Notes Per Minute |
|---|---|
| Cash Specification | 120×62mm -180×85mm |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Counting Speed | 800-1000 Notes Per Minute |
|---|---|
| Cash Specification | 120×62mm -180×85mm |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Operating System | Windows 7 |
|---|---|
| Support Currency | 100+ Like MYR NLG BEF IEP FRF CLP EUR LBP JOD NZD CSK |
| Counting Speed | 900 Notes Per Minute |
| Hopper Capacity | 1200 Notes |
| Stacker Capacity | 600 Notes * 4 |