| After-sales Service Provided | Video Technical Support, Field Installation, Commissioning And Training, Field Maintenance And Repair Service, Online Support |
|---|---|
| Warranty | 90 DAYS, 90 Days |
| Material | N, Plastic |
| Capacity | N |
| Operation System | 1 |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support, Online Support |
|---|---|
| Warranty | 90days, 90 Dyas |
| Material | N |
| Capacity | N |
| Operation System | N |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support, Field Maintenance And Repair Service, Online Support |
|---|---|
| Warranty | 90 Days, 90 Days |
| Material | 1, Steel |
| Capacity | 1 |
| Power | 1 |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support, Field Installation, Commissioning And Training, Field Maintenance And Repair Service, Online Support |
|---|---|
| Warranty | 90 DAYS, 90 Days |
| Material | N, Plastic |
| Capacity | N |
| Operation System | 1 |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support, Field Installation, Commissioning And Training, Field Maintenance And Repair Service, Online Support |
|---|---|
| Warranty | 90 DAYS, 90 Days |
| Material | N, Plastic |
| Capacity | N |
| Operation System | 1 |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support, Field Installation, Commissioning And Training, Field Maintenance And Repair Service, Online Support |
|---|---|
| Warranty | 90 Days |
| Material | 1, Plastic |
| Capacity | 1 |
| Operation System | 1 |
| Key Feature | Windows 10 I5 4GB RAM 500GB HDD CPU PC Core For ATM Machine |
|---|---|
| Card Capacity | 200 Cards/ Cassette |
| Card Reader | V2CU Card Reader |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequency | 50-60Hz |
| Key Feature | Mixed Banknote Sorter |
|---|---|
| Available Currency | GBP |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Used In | GFB800 GFB810 GFB820 GFB830 GFS120 |
|---|---|
| Part Number | 1742-T003 |
| Decription | GFB Series Feed Roller |
| Package Includes | Individual Parts Or Sets Depending On Order |
| Warranty | 3 Month |
| Counting Speed | 800-1000 Notes Per Minute |
|---|---|
| Cash Specification | 120×62mm -180×85mm |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |