| Counting Speed | 800-1000 Notes Per Minute |
|---|---|
| Cash Specification | 120×62mm -180×85mm |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support Online Support |
|---|---|
| Warranty | 90days, 90 Dyas |
| Material | Metal |
| Weight | 12kgs/unit |
| Touch Screen Type | 4.3-inch TFT Touch Screen |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support, Field Installation, Commissioning And Training, Field Maintenance And Repair Service, Online Support |
|---|---|
| Warranty | 90 DAYS, 90 Days |
| Material | N, Plastic |
| Capacity | N |
| Operation System | 1 |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support, Field Installation, Commissioning And Training, Field Maintenance And Repair Service, Online Support |
|---|---|
| Warranty | 90 DAYS, 90 Days |
| Material | N, Plastic |
| Capacity | N |
| Operation System | 1 |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support, Online Support |
|---|---|
| Warranty | 90days, 90 Dyas |
| Material | N |
| Capacity | N |
| Operation System | N |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support Online Support |
|---|---|
| Warranty | 90days, 90 Dyas |
| Material | Metal |
| Place Of Original | China |
| Condition | New Generic |
| Pn | Fujitsu G60A |
|---|---|
| Shipping Port | Guang Zhou |
| Keywords | Fujitsu G60A Multi-Cassette Currency Recycling Module |
| Dimensions | Depends On Specific Part |
| Way Of Freight | DHL,Fedex,EMS,TNT,and So On |
| Pn | NMD 100 Dispenser 4 Cassette And 1 Reject |
|---|---|
| Shipping Port | Guang Zhou |
| Keywords | NMD |
| Dimensions | Depends On Specific Part |
| Way Of Freight | DHL,Fedex,EMS,TNT,and So On |
| Pn | NMD 100 Dispenser 4 Cassette And 1 Reject |
|---|---|
| Shipping Port | Guang Zhou |
| Keywords | NMD |
| Dimensions | Depends On Specific Part |
| Way Of Freight | DHL,Fedex,EMS,TNT,and So On |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support, Online Support |
|---|---|
| Warranty | 90 DAYS, 90 Days |
| Touch Screen Type | Not Touch Screen |
| P/N | 1750056651 01750176229 01750041920 |
| Quality | New And Original/generic |