| Key Feature | Mixed Multiple-currencies Sorter Cash Currency Banknote Money Detector Bill Counter Portable Machine |
|---|---|
| Available Currency | WD NPR MMK PHP HKD MOP LAK PKR AUD NZD AOA DZD MGA ZMK LYD BWP |
| Sorting Speed | >800pcs/min |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Key Feature | Two Pocket Bill Counter Money Sorter Machine Sorting Machine Cash Currency Counting And Automatic Note Banknote Sorter |
|---|---|
| Available Currency | GBP BYN RUB UAH RSD SGD LKR KHR PKR AUD ZMK LYD BWP TND NAD KES RWF UGS MZN ETB |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Key Feature | Intelligent Card Issuing Module 200 Cards For Kiosks Retail ATM With Card Reader |
|---|---|
| Card Capacity | 200 Cards/ Cassette |
| Card Reader | V2CU Card Reader |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequency | 50-60Hz |
| Key Feature | Windows 10 I5 4GB RAM 500GB HDD CPU PC Core For ATM Machine |
|---|---|
| Card Capacity | 200 Cards/ Cassette |
| Card Reader | V2CU Card Reader |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequency | 50-60Hz |
| Pn | 01750252347 |
|---|---|
| Shipping Port | Guang Zhou |
| Keywords | Diebold V7 EPP |
| Dimensions | Depends On Specific Part |
| Way Of Freight | DHL,Fedex,EMS,TNT,and So On |
| Pn | 49255908000F |
|---|---|
| Shipping Port | Guang Zhou |
| Keywords | Diebold CAMERA USB BACK CONNECTOR |
| Dimensions | Depends On Specific Part |
| Way Of Freight | DHL,Fedex,EMS,TNT,and So On |
| Pn | 01750173205 |
|---|---|
| Shipping Port | Guang Zhou |
| Keywords | WINCOR Card Reader CHD V2CU Standard |
| Dimensions | Depends On Specific Part |
| Way Of Freight | DHL,Fedex,EMS,TNT,and So On |
| Pn | 49255908000B |
|---|---|
| Shipping Port | Guang Zhou |
| Keywords | Diebold CAMERA USB LEFT SIDE CONNECTOR |
| Dimensions | Depends On Specific Part |
| Way Of Freight | DHL,Fedex,EMS,TNT,and So On |
| Pn | 1750136159 |
|---|---|
| Shipping Port | Guang Zhou |
| Keywords | Wincor PC280 2050XE ATM 24V Distributor Power Supply |
| Dimensions | Depends On Specific Part |
| Way Of Freight | DHL,Fedex,EMS,TNT,and So On |
| Pn | 01750234858 |
|---|---|
| Shipping Port | Guang Zhou |
| Keywords | Diebold V7 EPP |
| Dimensions | Depends On Specific Part |
| Way Of Freight | DHL,Fedex,EMS,TNT,and So On |