| Part Number | 01750206619 1750206618 1750206619 01750206618 |
|---|---|
| Used In | Diebold Nixdorf VS Model DN490/DN250A/DN550VA/DN200/DN250/DN450 |
| Origin | Shunde,Foshan,Guangdong |
| Guarantee | 90 Days |
| Shipment | Express/Sea/Air/Truck |
| Brand | Giesecke+Devrient G&D |
|---|---|
| Part Number | 521495001 521495 |
| Dec | TIMING BELT PULLEY U2/U3 MOTOR |
| MOQ | 1 Piece |
| Sample | Free Sample |
| Packaging Details | Packaging Details: Neutral package Delivery Details:After payment |
|---|---|
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 10000 Piece/Pieces per Month |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | G+D |
| Counting Speed | 800-1000 Notes Per Minute |
|---|---|
| Cash Specification | 120×62mm -180×85mm |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Counting Speed | 800-1000 Notes Per Minute |
|---|---|
| Cash Specification | 120×62mm -180×85mm |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Counting Speed | 800-1000 Notes Per Minute |
|---|---|
| Cash Specification | 120×62mm -180×85mm |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Counting Speed | 800-1000 Notes Per Minute |
|---|---|
| Cash Specification | 120×62mm -180×85mm |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Counting Speed | 800-1000 Notes Per Minute |
|---|---|
| Cash Specification | 120×62mm -180×85mm |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Counting Speed | 800-1000 Notes Per Minute |
|---|---|
| Cash Specification | 120×62mm -180×85mm |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Counting Speed | 800-1000 Notes Per Minute |
|---|---|
| Cash Specification | 120×62mm -180×85mm |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |