| After-sales Service Provided | Video Technical Support, Free Spare Parts, Online Support |
|---|---|
| Warranty | 90 Days |
| Material | NONE |
| Capacity | NONE |
| Operation System | NONE, Original Standard |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support, Free Spare Parts, Online Support |
|---|---|
| Warranty | 90 Days |
| Material | NONE |
| Capacity | NONE |
| Operation System | NONE, Original Standard |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support, Free Spare Parts, Online Support |
|---|---|
| Warranty | 90 Days |
| Material | NONE |
| Capacity | NONE |
| Operation System | NONE, Original Standard |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support, Free Spare Parts, Online Support |
|---|---|
| Warranty | 90 Days |
| Material | NONE |
| Capacity | NONE |
| Operation System | NONE, Original Standard |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support, Free Spare Parts, Online Support |
|---|---|
| Warranty | 90 Days |
| Material | NONE |
| Capacity | NONE |
| Operation System | NONE, Original Standard |
| Pn | 0090009159 |
|---|---|
| Shipping Port | Guang Zhou |
| Keywords | Wincor PC280 2050XE ATM 24V Distributor Power Supply |
| Produce Name | Wincor PC280 2050XE ATM 24V Distributor Power Supply Unit |
| Way Of Freight | DHL,Fedex,EMS,TNT,and So On |
| Application | ATM |
|---|---|
| Used For | Wincor Transfer Unit Safe |
| Warrenty | 90 Days |
| Part Number | 1750214641 |
| Condtion | New Original |
| Application | ATM |
|---|---|
| Warrenty | 90 Days |
| Part Number | 49269047000A |
| Condtion | New Original |
| Touch Screen Type | NO |
| Pn | 009-0030205 90030205 |
|---|---|
| Shipping Port | Guang Zhou |
| Dimensions | Depends On Specific Part |
| Part Number | 009-0030205 90030205 |
| Way Of Freight | DHL,Fedex,EMS,TNT,and So On |
| Warranty | 1 Year Limited Warranty |
|---|---|
| Productname | OKI ATM Parts |
| Model | 6040W |
| Power | N |
| Delivery | 2-15 Days |