| Model Numbers | 445-0759179 4450759179 |
|---|---|
| Category | ATM NCR S2 Components |
| Status | In Stock |
| Type | ATM Parts |
| Payment Term | Western Union T/T |
| Pn | 2C160000000313 |
|---|---|
| Shipping Port | Guang Zhou |
| Keywords | Custom Thermal Head VKP80III |
| Dimensions | Depends On Specific Part |
| Way Of Freight | DHL,Fedex,EMS,TNT,and So On |
| Part Number | 49255908000G 49-255908-000G |
|---|---|
| Model | DN Series |
| Condiction | New And Original |
| Product | Diebold CAMERA USB RIGHT SIDE CONNECTOR 2.4 LENS |
| Shipping | Worldwide Shipping Available Via Expree/Air/Sea |
| Pn | Fujitsu G60A |
|---|---|
| Shipping Port | Guang Zhou |
| Keywords | Fujitsu G60A Multi-Cassette Currency Recycling Module |
| Dimensions | Depends On Specific Part |
| Way Of Freight | DHL,Fedex,EMS,TNT,and So On |
| Pn | KD20049-B91XKD |
|---|---|
| Shipping Port | Guang Zhou |
| Keywords | Fujitsu G60A Multi-Cassette Currency Recycling Module |
| Dimensions | Depends On Specific Part |
| Way Of Freight | DHL,Fedex,EMS,TNT,and So On |
| Pn | GF0307 |
|---|---|
| Shipping Port | Guang Zhou |
| Keywords | Fujitsu G60A Multi-Cassette Currency Recycling Module |
| Dimensions | Depends On Specific Part |
| Way Of Freight | DHL,Fedex,EMS,TNT,and So On |
| Part Number | 49205474000X 49-205474-000X |
|---|---|
| Model | DN Series |
| Condiction | New And Original |
| Product | CAMR KIT OPTEVA 720/560/520 CLR 0.33IN HI |
| Shipping | Worldwide Shipping Available Via Expree/Air/Sea |
| Part Number | 49-255908-000A 49255908000A |
|---|---|
| Model | DN Series |
| Condiction | New And Original |
| Product | Diebold CAMERA WDUB-1300-RT RIGHT SIDE USB CAMERA |
| Shipping | Worldwide Shipping Available Via Expree/Air/Sea |
| Part Number | 49255908000B 49-255908-000B |
|---|---|
| Model | DN Series |
| Condiction | New And Original |
| Product | Diebold CAMERA USB LEFT SIDE CONNECTOR |
| Shipping | Worldwide Shipping Available Via Expree/Air/Sea |
| Part Number | 49255908000F 49-255908-000F |
|---|---|
| Model | DN Series |
| Condiction | New And Original |
| Product | Diebold CAMERA USB BACK CONNECTOR |
| Shipping | Worldwide Shipping Available Via Expree/Air/Sea |