| Used In | Diebold Nixdorf RM4 VS Model |
|---|---|
| Inventory | In Stock |
| Lead Time | 1 Day |
| Keyword | 01750349990 Diebold Nixdorf RM4 VS Model Counter Rotating Shaft VS Assy 1750349990 |
| Installation | Professional Recommended |
| Packaging Details | Carton |
|---|---|
| Delivery Time | 5-8 working days |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 100 pcs |
| Pricerange | Varies Depending On Part |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15days |
| Dimensions | Depends On Specific Part |
| Lead Time | 1-5 Days |
| Durability | High |
| Pn | 1750245764 |
|---|---|
| Shipping Port | Guang Zhou |
| Colour | Silver |
| Produce Name | Wincor ATM Parts - 280 FRAME |
| Way Of Freight | DHL,Fedex,EMS,TNT,and So On |
| Key Feature | SJ-9100 Two Pocket Sorter Mix Counting Machine Value Counting Machine Fitness |
|---|---|
| Available Currency | UAH RSD KZT UZS DKK NOK SEK MAD CHF KZT UZS DKK NOK SEK MAD CHF HUF |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Key Feature | Two Pockets Hopper Cash Sorter Machine |
|---|---|
| Available Currency | JOD IRR ILS MYR IDR KRW JPY CNY INR, And Etc. |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Key Feature | Mixed Multiple-currencies Sorter Cash Currency Banknote Money Detector Bill Counter Portable Machine |
|---|---|
| Available Currency | WD NPR MMK PHP HKD MOP LAK PKR AUD NZD AOA DZD MGA ZMK LYD BWP |
| Sorting Speed | >800pcs/min |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Model | Diebold Nixdorf RM4 Series |
|---|---|
| Uesd In | Diebold DN200/DN200V/DN200H/DN450 |
| Description | Diebold Nixdorf AIC ALL IN CASSETTE CONV Push Plate |
| Quality | Brand New |
| Availability | In Stock / Made To Order |
| Pn | 3143T206 |
|---|---|
| Shipping Port | Guang Zhou |
| Keywords | Glory UW-500 USF-100 Belts 12*156*0.65mm |
| Dimensions | Depends On Specific Part |
| Way Of Freight | DHL,Fedex,EMS,TNT,and So On |
| Pn | 3143T221 |
|---|---|
| Shipping Port | Guang Zhou |
| Keywords | Glory UW-500 USF-100 Belts 12*156*0.65mm |
| Dimensions | Depends On Specific Part |
| Way Of Freight | DHL,Fedex,EMS,TNT,and So On |