| Pn | KD03300-C100 |
|---|---|
| Shipping Port | Guang Zhou |
| Keywords | Fujitsu F510 Top Unit |
| Dimensions | Depends On Specific Part |
| Way Of Freight | DHL,Fedex,EMS,TNT,and So On |
| Pn | KD20049-B91XKD |
|---|---|
| Shipping Port | Guang Zhou |
| Keywords | Fujitsu G60A Multi-Cassette Currency Recycling Module |
| Dimensions | Depends On Specific Part |
| Way Of Freight | DHL,Fedex,EMS,TNT,and So On |
| Pn | KD02881-Y574 |
|---|---|
| Shipping Port | Guang Zhou |
| Keywords | Fujitsu G60A Multi-Cassette Currency Recycling Module |
| Dimensions | Depends On Specific Part |
| Way Of Freight | DHL,Fedex,EMS,TNT,and So On |
| Pn | GF0307 |
|---|---|
| Shipping Port | Guang Zhou |
| Keywords | Fujitsu G60A Multi-Cassette Currency Recycling Module |
| Dimensions | Depends On Specific Part |
| Way Of Freight | DHL,Fedex,EMS,TNT,and So On |
| Pn | 49254690000K-11 |
|---|---|
| Shipping Port | Guang Zhou |
| Keywords | Diebold 15T D-Shape Gear |
| Dimensions | Depends On Specific Part |
| Way Of Freight | DHL,Fedex,EMS,TNT,and So On |
| Pn | 49254690000K-10 |
|---|---|
| Shipping Port | Guang Zhou |
| Keywords | Diebold Opetva OP368 Bill Validator |
| Dimensions | Depends On Specific Part |
| Way Of Freight | DHL,Fedex,EMS,TNT,and So On |
| Pn | A004606 |
|---|---|
| Shipping Port | Guang Zhou |
| Keywords | NMD Outer Frame,NF 300 |
| Dimensions | Depends On Specific Part |
| Way Of Freight | DHL,Fedex,EMS,TNT,and So On |
| Model Numbers | 445-0730542 4450730542 |
|---|---|
| Category | ATM NCR S2 Components |
| Status | In Stock |
| Type | ATM Parts |
| Payment Term | Western Union T/T |
| Part Number | 1750228920 01750228920 |
|---|---|
| Used In | Wincor Nixdorf Pc280 |
| Origin | Shunde,Foshan,Guangdong |
| Guarantee | 90 Days |
| Shipment | Express/Sea/Air/Truck |
| Pricerange | Varies Depending On Part |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15days |
| Dimensions | Depends On Specific Part |
| Lead Time | 1-5 Days |
| Durability | High |