| Key Feature | Two Pockets Hopper Cash Sorter Machine |
|---|---|
| Available Currency | JOD IRR ILS MYR IDR KRW JPY CNY INR, And Etc. |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Key Feature | Mixed Multiple-currencies Sorter Cash Currency Banknote Money Detector Bill Counter Portable Machine |
|---|---|
| Available Currency | WD NPR MMK PHP HKD MOP LAK PKR AUD NZD AOA DZD MGA ZMK LYD BWP |
| Sorting Speed | >800pcs/min |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Model | Diebold Nixdorf RM4 Series |
|---|---|
| Uesd In | Diebold DN200/DN200V/DN200H/DN450 |
| Description | Diebold Nixdorf AIC ALL IN CASSETTE CONV Push Plate |
| Quality | Brand New |
| Availability | In Stock / Made To Order |
| Pn | 3143T206 |
|---|---|
| Shipping Port | Guang Zhou |
| Keywords | Glory UW-500 USF-100 Belts 12*156*0.65mm |
| Dimensions | Depends On Specific Part |
| Way Of Freight | DHL,Fedex,EMS,TNT,and So On |
| Pn | 3143T221 |
|---|---|
| Shipping Port | Guang Zhou |
| Keywords | Glory UW-500 USF-100 Belts 12*156*0.65mm |
| Dimensions | Depends On Specific Part |
| Way Of Freight | DHL,Fedex,EMS,TNT,and So On |
| Pn | 3390T002 |
|---|---|
| Shipping Port | Guang Zhou |
| Keywords | Glory UW-500 USF-100 O-Ring Seal |
| Dimensions | Depends On Specific Part |
| Way Of Freight | DHL,Fedex,EMS,TNT,and So On |
| Pn | 31430484 |
|---|---|
| Shipping Port | Guang Zhou |
| Keywords | Glory UW-500 USF-100 O-Ring Seal |
| Dimensions | Depends On Specific Part |
| Way Of Freight | DHL,Fedex,EMS,TNT,and So On |
| Pn | 31430528 |
|---|---|
| Shipping Port | Guang Zhou |
| Keywords | Glory UW-500 USF-100 Flat Belt |
| Dimensions | Depends On Specific Part |
| Way Of Freight | DHL,Fedex,EMS,TNT,and So On |
| Pn | 31430530 |
|---|---|
| Shipping Port | Guang Zhou |
| Keywords | Glory UW-500-F UW-500 USF-100 Flat Belt |
| Dimensions | Depends On Specific Part |
| Way Of Freight | DHL,Fedex,EMS,TNT,and So On |
| Pn | 31430661 |
|---|---|
| Shipping Port | Guang Zhou |
| Keywords | Glory UW-500-F UW-500 USF-100 UW-200 Flat Belt |
| Dimensions | Depends On Specific Part |
| Way Of Freight | DHL,Fedex,EMS,TNT,and So On |