| Pn | 2C160000000313 |
|---|---|
| Shipping Port | Guang Zhou |
| Keywords | Custom Thermal Head VKP80III |
| Dimensions | Depends On Specific Part |
| Way Of Freight | DHL,Fedex,EMS,TNT,and So On |
| Pn | Fujitsu G60A |
|---|---|
| Shipping Port | Guang Zhou |
| Keywords | Fujitsu G60A Multi-Cassette Currency Recycling Module |
| Dimensions | Depends On Specific Part |
| Way Of Freight | DHL,Fedex,EMS,TNT,and So On |
| Pn | KD20049-B91XKD |
|---|---|
| Shipping Port | Guang Zhou |
| Keywords | Fujitsu G60A Multi-Cassette Currency Recycling Module |
| Dimensions | Depends On Specific Part |
| Way Of Freight | DHL,Fedex,EMS,TNT,and So On |
| Pn | GF0307 |
|---|---|
| Shipping Port | Guang Zhou |
| Keywords | Fujitsu G60A Multi-Cassette Currency Recycling Module |
| Dimensions | Depends On Specific Part |
| Way Of Freight | DHL,Fedex,EMS,TNT,and So On |
| Pn | KD03234-C520 |
|---|---|
| Shipping Port | Guang Zhou |
| Keywords | Fujitsu F53 F56 Bill Dispenser Cash Cassette |
| Dimensions | Depends On Specific Part |
| Way Of Freight | DHL,Fedex,EMS,TNT,and So On |
| Model Numbers | 4450761208 445-0761208 |
|---|---|
| Category | ATM NCR S2 Presenter |
| Key Word | 4450761208 445-0761208 NCR S2 Presenter R/A FRU Complete Model And Spare Parts |
| Status | In Stock |
| Type | ATM Parts |
| Part Number | 1750228920 01750228920 |
|---|---|
| Used In | Wincor Nixdorf Pc280 |
| Origin | Shunde,Foshan,Guangdong |
| Guarantee | 90 Days |
| Shipment | Express/Sea/Air/Truck |
| Used In | Diebold Nixdorf RM4 Series |
|---|---|
| Inventory | In Stock |
| Lead Time | 1 Day |
| Keyword | 01750370512 Diebold Nixdorf EXTRACTOR SHAFT VS IV ASSD. ROHS DSU(RM4) 1750291752 DSU Dispense Stacking Unit |
| Installation | Professional Recommended |
| Used In | Diebold Nixdorf RM4 VS Model |
|---|---|
| Inventory | In Stock |
| Lead Time | 1 Day |
| Keyword | 01750349990 Diebold Nixdorf RM4 VS Model Counter Rotating Shaft VS Assy 1750349990 |
| Installation | Professional Recommended |
| Packaging Details | Carton |
|---|---|
| Delivery Time | 5-8 working days |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 100 pcs |