| Application | ATM |
|---|---|
| Used For | Read And Write Head Assy |
| Warrenty | 90 Days |
| Condtion | New Original |
| Touch Screen Type | NO |
| Application | ATM |
|---|---|
| Warrenty | 90 Days |
| Part Number | 49269047000A |
| Condtion | New Original |
| Touch Screen Type | NO |
| Part Number | 01750314096 1750314096 |
|---|---|
| Used In | Diebold Nixdorf DN490/DN250A/DN550VA/DN200/DN250/DN450 |
| Origin | Shunde,Foshan,Guangdong |
| Guarantee | 90 Days |
| Shipment | Express/Sea/Air/Truck |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support, Free Spare Parts, Online Support |
|---|---|
| Warranty | 90 Days |
| Material | NONE |
| Capacity | NONE |
| Operation System | NONE, Original Standard |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support, Field Installation, Commissioning And Training, Field Maintenance And Repair Service, Online Support |
|---|---|
| Warranty | 90 Days, 90 Days |
| Material | 1 |
| Capacity | 1 |
| Operation System | 1 |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support, Field Installation, Commissioning And Training, Field Maintenance And Repair Service, Online Support |
|---|---|
| Warranty | 90 DAYS, 90 Days |
| Material | No |
| Capacity | No |
| Operation System | No |
| Pn | 111202053501 |
|---|---|
| Shipping Port | Hong Kong |
| Keywords | Wincor Cineo 4060 |
| Dimensions | Depends On Specific Part |
| Way Of Freight | DHL,Fedex,EMS,TNT,and So On |
| Application | ATM |
|---|---|
| Used For | Wincor CHD V2CU ATM Card Reader |
| Warrenty | 90 Days |
| Part Number | 1750173205 |
| Category | ATM Components |
| Packaging Details | Carton |
|---|---|
| Delivery Time | 2 working day |
| Payment Terms | Western Union,T/T |
| Supply Ability | 10000 Pcs for regular stock |
| Place of Origin | China |
| Part Number | 1750307764 01750301684 01750307764 1750301684 |
|---|---|
| Used In | Diebold Nixdorf DN200/DN200V/DN200H/DN450 |
| Origin | Shunde,Foshan,Guangdong |
| Guarantee | 90 Days |
| Shipment | Express/Sea/Air/Truck |