| Counting Speed | 800-1000 Notes Per Minute |
|---|---|
| Cash Specification | 120×62mm -180×85mm |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Counting Speed | 800-1000 Notes Per Minute |
|---|---|
| Cash Specification | 120×62mm -180×85mm |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Counting Speed | 800-1000 Notes Per Minute |
|---|---|
| Cash Specification | 120×62mm -180×85mm |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Counting Speed | 800-1000 Notes Per Minute |
|---|---|
| Cash Specification | 120×62mm -180×85mm |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Counting Speed | 800-1000 Notes Per Minute |
|---|---|
| Cash Specification | 120×62mm -180×85mm |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Counting Speed | 800-1000 Notes Per Minute |
|---|---|
| Cash Specification | 120×62mm -180×85mm |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Key Feature | Mixed Cash Sorter |
|---|---|
| Available Currency | USD |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Key Feature | Windows 10 I5 4GB RAM 500GB HDD CPU PC Core For ATM Machine |
|---|---|
| Card Capacity | 200 Cards/ Cassette |
| Card Reader | V2CU Card Reader |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequency | 50-60Hz |
| Key Feature | Intelligent Currency Sorter |
|---|---|
| Available Currency | USD BRL MXN ARS COP VEF PEN CAD CLP CRC, And Etc. |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Key Feature | Finger Vein Biometric Authentication ATM Recognition Module Bank Use |
|---|---|
| Card Capacity | 200 Cards/ Cassette |
| Card Reader | V2CU Card Reader |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequency | 50-60Hz |