| Key Feature | GBP NOK CHF ARS PEN OMR Banknote Recycling Machine Currencies Sorter Machine |
|---|---|
| Available Currency | GBP NOK CHF ARS PEN OMR |
| Cash Entrance Capacity | 800 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Key Feature | Two Pocket Cash Sorter |
|---|---|
| Available Currency | KRW |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Key Feature | Professional Dual Pockets Bill Banknote Sorter Dual CIS Multiple Currencies Sorter |
|---|---|
| Available Currency | IQD SAR SYP EURO GBP BYN KRW JPY CNY INR THB VND TWD |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Counting Speed | 800-1000 Notes Per Minute |
|---|---|
| Cash Specification | 120×62mm -180×85mm |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Key Feature | Portable Cash Currency Sorter Machine |
|---|---|
| Available Currency | AUD |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Counting Speed | 800-1000 Notes Per Minute |
|---|---|
| Cash Specification | 120×62mm -180×85mm |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Counting Speed | 800-1000 Notes Per Minute |
|---|---|
| Cash Specification | 120×62mm -180×85mm |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Key Feature | BOB GEL HNL MYR SGD XOF DKK Mixed Currency Note Counting Money Counter Banknote Sorter Machine |
|---|---|
| Available Currency | BOB GEL HNL MYR SGD XOF DKK |
| Cash Entrance Capacity | 800 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Counting Speed | 800-1000 Notes Per Minute |
|---|---|
| Cash Specification | 120×62mm -180×85mm |
| Cash Entrance Capacity | 500 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Key Feature | PHP JPY CNY ZWD ZMK ETB Color Screen Banknote Sorting Machine For 95 Countries |
|---|---|
| Available Currency | PHP JPY CNY ZWD ZMK ETB |
| Cash Entrance Capacity | 800 Notes Per Time |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |