| Key Feature | Windows 10 I5 4GB RAM 500GB HDD CPU PC Core For ATM Machine |
|---|---|
| Card Capacity | 200 Cards/ Cassette |
| Card Reader | V2CU Card Reader |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequency | 50-60Hz |
| Key Feature | Mixed Multiple-currencies Sorter Cash Currency Banknote Money Detector Bill Counter Portable Machine |
|---|---|
| Available Currency | WD NPR MMK PHP HKD MOP LAK PKR AUD NZD AOA DZD MGA ZMK LYD BWP |
| Sorting Speed | >800pcs/min |
| Cash Output Capacity | >200 Notes |
| Cash Reject Capacity | >150 Notes |
| Key Feature | Finger Vein Biometric Authentication ATM Recognition Module Bank Use |
|---|---|
| Card Capacity | 200 Cards/ Cassette |
| Card Reader | V2CU Card Reader |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequency | 50-60Hz |
| Key Feature | Bank Equipment Card Reader Anti-skimming Tools Anti Fraud Device |
|---|---|
| Card Capacity | 200 Cards/ Cassette |
| Card Reader | V2CU Card Reader |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequency | 50-60Hz |
| Packaging Details | Packaging Details: Neutral package Delivery Details:After payment |
|---|---|
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 10000 Piece/Pieces per Month |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | Diebold Nixdorf |
| Packaging Details | Packaging Details: Neutral package Delivery Details:After payment |
|---|---|
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 10000 Piece/Pieces per Month |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | Diebold Nixdorf |
| Packaging Details | Packaging Details: Neutral package Delivery Details:After payment |
|---|---|
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 10000 Piece/Pieces per Month |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | Hitachi |
| Packaging Details | Packaging Details: Neutral package Delivery Details:After payment |
|---|---|
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 10000 Piece/Pieces per Month |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | Diebold Nixdorf |
| Packaging Details | Packaging Details: Neutral package Delivery Details:After payment |
|---|---|
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 10000 Piece/Pieces per Month |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | Wincor |
| Packaging Details | Packaging Details: Neutral package Delivery Details:After payment |
|---|---|
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 10000 Piece/Pieces per Month |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | Wincor |