| Packaging Details | Packaging Details: Neutral package Delivery Details:After payment |
|---|---|
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 10000 Piece/Pieces per Month |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | Diebold Nixdorf |
| Part Number | 01750314096 1750314096 |
|---|---|
| Used In | Diebold Nixdorf DN490/DN250A/DN550VA/DN200/DN250/DN450 |
| Origin | Shunde,Foshan,Guangdong |
| Guarantee | 90 Days |
| Shipment | Express/Sea/Air/Truck |
| Part Number | 01750206619 1750206618 1750206619 01750206618 |
|---|---|
| Used In | Diebold Nixdorf VS Model DN490/DN250A/DN550VA/DN200/DN250/DN450 |
| Origin | Shunde,Foshan,Guangdong |
| Guarantee | 90 Days |
| Shipment | Express/Sea/Air/Truck |
| Model Numbers | 445-0730542 4450730542 |
|---|---|
| Category | ATM NCR S2 Components |
| Status | In Stock |
| Type | ATM Parts |
| Payment Term | Western Union T/T |
| Model Numbers | 445-0729816 4450729816 |
|---|---|
| Category | ATM Components |
| Status | In Stock |
| Type | ATM Parts |
| Payment Term | Western Union T/T |
| Model Numbers | 445-0751775 4450751775 |
|---|---|
| Category | ATM NCR S2 Components |
| Status | In Stock |
| Type | ATM Parts |
| Payment Term | Western Union T/T |
| Model Numbers | 445-0752132 4450752132 |
|---|---|
| Category | ATM NCR S2 Components |
| Status | In Stock |
| Type | ATM Parts |
| Payment Term | Western Union T/T |
| Model Numbers | 445-0759179 4450759179 |
|---|---|
| Category | ATM NCR S2 Components |
| Status | In Stock |
| Type | ATM Parts |
| Payment Term | Western Union T/T |
| Model Numbers | 4450770172 445-0770172 |
|---|---|
| Category | ATM NCR S2 Components |
| Status | In Stock |
| Type | ATM Parts |
| Payment Term | Western Union T/T |
| Model | Diebold Nixdorf RM4 Series |
|---|---|
| Uesd In | Diebold DN200/DN200V/DN200H/DN450 |
| Description | Diebold Nixdorf AIC ALL IN CASSETTE CONV Push Plate |
| Quality | Brand New |
| Availability | In Stock / Made To Order |